FacebookYouTube

Moje muzea

Sestavte si svůj vlastní seznam objektů, do kterých se chcete během letošní Pražské muzejní noci podívat.

Noc bude krátká, naplánujte si ji předem. Pomocí tlačítka přidat muzeum„přidat muzeum“ se dostanete na kompletní seznam institucí zapojených do Pražské muzejní noci 2015. Vyberte si instituci, kterou chcete navštívit, rozklikněte ji a zaškrtněte hvězdičku přidat do Moje muzea„přidat do Moje muzea“. Vybraná instituce se uloží na váš osobní seznam. Stejným způsobem je možné vybírat a přidávat další instituce, které se řadí do seznamu v pořadí, ve kterém si je ukládáte.

Vámi vytvořený seznam se automaticky ukládá do záložky Moje muzea, kde si ho pak můžete vytisknout, zaslat přátelům či sdílet prostřednictvím sociálních sítí.

Pro uložení vašich muzeí je nutné je uložit či sdílet (v záložce Moje muzea), nebo si kód poznamenat.

Začněte zde přidat muzeum