FacebookYouTube

Informační brožura

Brožura - ke stažení do chytrých telefonů a tabletů

Stáhněte si informační brožuru 12. ročníku Pražské muzejní noci!

Získáte tak informace o zapojených institucích, jejich expozicích, doprovodných programech a také o trasách a jízdních řádech speciálních muzejních autobusových linek Dopravního podniku hl. m. Prahy. Brožura bude i letos k dispozici pouze v elektronické verzi.

Zájemci si ji mohou stáhnout níže ve formátu pdf do svých „chytrých“ mobilních telefonů či tabletů a mít tak brožuru po celou dobu akce vždy po ruce.

Návštěvníci, kteří nevyužijí elektronickou verzi brožury v mobilních zařízeních, si ji mohou vytisknout.

Svůj vlastní doprovodný program si také můžete naplánovat předem pomocí aplikací Moje noc a Moje muzea!

Další informace k nabízenému programu získáte v den konání akce v informačních stanech na Václavském náměstí – před Historickou budovou Národního muzea a na náměstí Jana Palacha, kde vám naši pracovníci poradí a pomůžou a kde si také můžete vyzvednout mapy dopravy s přehledem zapojených objektů.

Brožura - pro tisk
Brožura - ke stažení do chytrých telefonů a tabletů