Příští 14. ročník Pražské muzejní noci se uskuteční 10. 6. 2017 od 19 hodin.

FacebookYouTube

INFORMAČNÍ BROŽURA

Brožura - ke stažení do chytrých telefonů a tabletů

Stáhněte si informační brožuru 13. ročníku Pražské muzejní noci!

Získáte tak informace o zapojených objektech, jejich expozicích, doprovodných programech a také o trasách a jízdních řádech speciálních muzejních autobusových linek Dopravního podniku hl. m. Prahy. Brožura bude i letos k dispozici pouze v elektronické verzi.

Zájemci si ji mohou stáhnout níže ve formátu pdf do svých „chytrých“ mobilních telefonů či tabletů a mít tak brožuru po celou dobu akce vždy po ruce.

Návštěvníci, kteří nevyužijí elektronickou verzi brožury v mobilních zařízeních, si ji mohou vytisknout.

Svůj vlastní doprovodný program si také můžete naplánovat předem pomocí aplikace Moje noc!

Další informace k nabízenému programu získáte v den konání akce v informačních stanech na Václavském náměstí – před Historickou budovou Národního muzea v pátek 10. 6. od 12 do 19 hodin a v sobotu 11. 6. od 10 do 24 hodin a na náměstí Jana Palacha jen v sobotu od 10 do 24 hodin. Pracovníci informačních stanů vám rádi poradí se vším, co vás o Pražské muzejní noci zajímá. Můžete si tu také vyzvednout mapu dopravy se seznamem zapojených objektů.

Brožura - pro tisk Brožura pro tisk (12,6 MB)

Brožura - ke stažení do chytrých telefonů a tabletů Brožura ke stažení do chytrých telefonů a tabletů (9,1 MB)