Příští 14. ročník Pražské muzejní noci se uskuteční 10. 6. 2017 od 19 hodin.

FacebookYouTube

SLEDUJTE NÁS ONLINE

Mobilní telefonWebové stránky Pražské muzejní noci ve vašem telefonu

I letos máte možnost procházet naše stránky kdykoliv se vám zachce. Stačí v mobilu zadat m.prazskamuzejninoc.cz nebo sejmout QR kód umístěný na propagačních tiskovinách.

Facebook Sdílejte dojmy z Pražské muzejní noci na Facebooku

Navštivte Facebook stránku Pražské muzejní noci! Vkládejte komentáře, prohlížejte si fotky a vyměňujte si ty nejaktuálnější informace a zážitky. Staňte se naším fanouškem a získávejte zajímavosti ze zákulisí.

Muzeum 3000 Zpravodajský portál Národního muzea Muzeum 3000

Sledujte články a videa z přípravy celé akce na zpravodajském portálu Muzeum 3000. Jak vůbec Pražská muzejní noc vzniká? Co je jejím cílem? Jak se v průběhu let vyvíjela? Co se chystá letos nového? To a celá řada dalších novinek a zajímavostí z dění v Národním muzeu vás čeká na portálu Muzeum 3000.

eSbírky Portál eSbírky již popáté na Pražské muzejní noci!

Posviťte si na muzejní sbírky online. Vyhledávejte, objevujte, zkoumejte!

Online aplikace www.esbirky.cz je jediným portálem v České republice prezentujícím digitalizované sbírky více institucí na jednom místě. Portál umožňuje neomezený přístup k virtuálním muzejním sbírkám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, z jakéhokoli místa na světě. Stačí vám jen přístup k internetu.

QR QR kód

Prostřednictvím QR kódu, který bude umístěn na propagačních tiskovinách Pražské muzejní noci, získá každý uživatel internetu v mobilu snadný a bezprostřední přístup k mobilní verzi webových stránek Pražské muzejní noci.

QR kód