Příští 15. ročník Pražské muzejní noci se uskuteční 9. června 2018 od 19 hodin.

MAPA A DOPRAVA

Staroměstská – Malostranská – Muzejní – Staroměstská

transfer bus stop centrální přestup Staroměstská

Maiselova synagoga

Městská knihovna (2. patro)

Španělská synagoga

Ústřední knihovna

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze

transfer bus stop Malostranská, v bývalé zastávce BUS linky č. ZLD směr Hradčanská

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského

linka 7 Muzejní, dočasná zastávka

Národní technické muzeum

Národní zemědělské muzeum, s. p. o.

transfer bus stop centrální přestup Staroměstská

Maiselova synagoga

Městská knihovna (2. patro)

Španělská synagoga

Ústřední knihovna

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze

Přehled linek

Jízdní řády

linka 1 linka 2 linka 3 linka 4 linka 5 linka 6 linka 7 linka 8 linka 9 linka 10 všechny linky v pdf

Mapa dopravy a seznam objektů pro tisk ve formátu A4Mapa dopravy a seznam objektů pro tisk ve formátu A4

Mapa dopravy a seznam objektů pro mobilní zařízeníMapa dopravy a seznam objektů pro mobilní zařízení

Další informace o dopravě

Přeprava speciálními autobusovými linkami je pro návštěvníky zcela zdarma. Centrální přestupní bod 9 autobusových linek je na nám. Jana Palacha, linka č. 10 vyjíždí ze Smíchovského nádraží. Všechny spoje na všech linkách budou zajištěny nízkopodlažními autobusy.

Nevíte jak cestovat v noci z 10. na 11. června? Do 01.00 hodin můžete využít služeb infolinky Dopravního podniku 296 19 18 17. Další podrobné informace naleznete na stránkách Dopravního podniku www.dpp.cz/pmn-2017.