Příští 15. ročník Pražské muzejní noci se uskuteční 9. června 2018 od 19 hodin.

Naplánujte si program Pražské muzejní noci! >>>

Vyberte si ze široké škály doprovodných programů, které pro vás instituce zapojené do Pražské muzejní noci připravily. Programy si můžete filtrovat podle typu, kategorie, městské části či času konání akce. Zaškrtněte jedno či více zaškrtávacích políček níže, stiskněte tlačítko vyber a systém vám automaticky zobrazí pouze vámi požadované akce.

Sestavte si chronologicky řazený seznam doprovodných programů, které plánujete o Pražské muzejní noci navštívit. Stačí jen označit přidat muzeum hvězdičku u vámi vybraného doprovodného programu.

Pokud chcete dále pracovat s aktuálně vybraným seznamem doprovodných programů, stiskněte tlačítko uložit uložit / sdílet / tisk. Pro opětovné použití vašeho programu je nutné si kód uložit či poznamenat. Program můžete také sdílet na sociálních sítích, poslat e-mailem či vytisknout.

typ
městská část
čas konání akce

Antonín Langweil v Muzeu

Návštěvníci mohou být aktivními účastníky živých obrazů s Antonínem Langweilem, tvůrcem ústředního exponátu Muzea hlavního města Prahy.

kde: Muzeum hlavního města Prahy - Hlavní budova Muzea hlavního města Prahy

typ: Dětský program | Divadelní představení

kategorie: Historie

městská část: Praha 8

přidat do Osobního programu

Folklor a současnost národnostních menšin

Tanec, zpěv ve společenském sále. Program složený z vystoupení umělců a uměleckých souborů z jednotlivých národnostních menšin.

kde: Dům národnostních menšin

typ: Dětský program | Koncert | Divadelní představení | Přednáška | Filmová projekce | Taneční představení

městská část: Praha 2

Audiovizuální performance

Letohrádek Hvězda zažije svou první světelně-dynamickou koláž. Celou noc budete moci sledovat několik video sekvencí i s hudebním doprovodem, které jsou vytvořené přímo na míru místu a události.

kde: Památník národního písemnictví - Letohrádek Hvězda

typ: Koncert | Divadelní představení

kategorie: Historie | Umění | Kultura | Technika a Technologie | Architektura | Jiné

městská část: Praha 6

To nejvýstřednější z Vý;

Amatérský divadelní spolek Vý; již 10 let povznáší své diváky. Letos chceme připomenout to nejvýstřednější z každé sezony. Objeví se na scéně svérázný řidič bibliobusu? Souboj žánrů? U časopisů.

Vystoupení šermířské skupiny Thorwaldsons

Na nádvoří Schwarzenberského paláce předvedou ukázky historického šermu členové skupiny Thorwaldsons.

kde: Národní galerie v Praze - Schwarzenberský palác

typ: Divadelní představení | Přednáška | Workshop

SURVIVE!

Přijďte si do Národní galerie v Praze pro svůj certifikát přežití (pokud přežijete). Veletržní palác proměníme v postapokalyptický trenažer, kde si budete moci vyzkoušet svoje schopnosti.

kde: Národní galerie v Praze - Veletržní palác (přízemí)

městská část: Praha 7

Někam jinam. Rixdorf - česká vesnice v Berlíně

Hned dvakrát můžete zažít divadelní představení, které vypráví o drsné cestě exulantů z Moravy a Čech do Berlína – Rixdorfu v roce 1737. Živou hudbu Zabelov Group doprovází divadlo Tineola.

kde: Goethe-Institut

kategorie: Historie | Umění | Kultura | Vojenství | Národopis