Příští 15. ročník Pražské muzejní noci se uskuteční 9. června 2018 od 19 hodin.

Naplánujte si program Pražské muzejní noci! >>>

Vyberte si ze široké škály doprovodných programů, které pro vás instituce zapojené do Pražské muzejní noci připravily. Programy si můžete filtrovat podle typu, kategorie, městské části či času konání akce. Zaškrtněte jedno či více zaškrtávacích políček níže, stiskněte tlačítko vyber a systém vám automaticky zobrazí pouze vámi požadované akce.

Sestavte si chronologicky řazený seznam doprovodných programů, které plánujete o Pražské muzejní noci navštívit. Stačí jen označit přidat muzeum hvězdičku u vámi vybraného doprovodného programu.

Pokud chcete dále pracovat s aktuálně vybraným seznamem doprovodných programů, stiskněte tlačítko uložit uložit / sdílet / tisk. Pro opětovné použití vašeho programu je nutné si kód uložit či poznamenat. Program můžete také sdílet na sociálních sítích, poslat e-mailem či vytisknout.

typ
čas konání akce

přidat do Osobního programu

Křest knihy Jiřího Slívy

V průběhu večera proběhne křest nové knihy Jiřího Slívy. Autor bude přítomen po dobu večera a bude připraven k vepsání / vkreslení věnování do knihy či výkladu své výstavy.

kde: Galerie Hollar

typ: Debata | Jiné