MAPA A DOPRAVA

Stomatologické muzeum

Přehled linek

Jízdní řády

linka 1 linka 2 linka 3 linka 4 linka 5 linka 6 linka 7 linka 8 linka 9 linka 10 všechny linky v pdf

Mapa dopravy a seznam objektů pro tisk ve formátu A4Mapa dopravy a seznam objektů pro tisk ve formátu A4

Mapa dopravy a seznam objektů pro tisk ve formátu A3Mapa dopravy a seznam objektů pro tisk ve formátu A3

Další informace o dopravě

Přeprava speciálními autobusovými linkami je pro návštěvníky zcela zdarma. Centrální přestupní bod 9 autobusových linek je na nám. Jana Palacha, linka č. 10 vyjíždí ze Smíchovského nádraží. Všechny spoje na všech linkách budou zajištěny nízkopodlažními autobusy.

Nevíte, jak cestovat v noci z 9. na 10. června? Do 01.00 hodin můžete využít služeb infolinky Dopravního podniku 296 19 18 17. Další podrobné informace naleznete na stránkách Dopravního podniku www.dpp.cz/pmn.