Naplánujte si program Pražské muzejní noci! >>>

Vyberte si ze široké škály doprovodných programů, které pro vás instituce zapojené do Pražské muzejní noci připravily. Programy si můžete filtrovat podle typu, kategorie, městské části či času konání akce. Zaškrtněte jedno či více zaškrtávacích políček níže, stiskněte tlačítko vyber a systém vám automaticky zobrazí pouze vámi požadované akce.

Sestavte si chronologicky řazený seznam doprovodných programů, které plánujete o Pražské muzejní noci navštívit. Stačí jen označit přidat muzeum hvězdičku u vámi vybraného doprovodného programu.

Pokud chcete dále pracovat s aktuálně vybraným seznamem doprovodných programů, stiskněte tlačítko uložit uložit / sdílet / tisk. Pro opětovné použití vašeho programu je nutné si kód uložit či poznamenat. Program můžete také sdílet na sociálních sítích, poslat e-mailem či vytisknout.

typ
městská část
čas konání akce

Indiánská čelenka

Všichni víme, že praví Indiáni nosí čelenku z peří. Nebo ne? Chcete-li vědět, jak to s čelenkami opravdu bylo, přijďte se podívat na naší výtvarnou dílnu, kde se dozvíte různé zajímavosti o nošení péřových ozdob a jednu z nich si také na památku vyrobíte.

kde: Národní muzeum - Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur

typ: Dětský program | Výtvarná dílna

kategorie: Umění | Kultura | Národopis | Móda

městská část: Praha 1

Pravěká módní přehlídka

V prostoru Travertinového sálu se bude v pravidelných hodinových intervalech odehrávat netradiční módní přehlídka dokumentující způsoby odívání od pravěku až po raný středověk. Přehlídky začínají ve 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 00.00 h.

kde: Národní muzeum - Nová budova Národního muzea

typ: Divadelní představení | Jiné

kategorie: Historie | Umění | Kultura | Móda | Jiné

městská část: Praha 1

Prodej promo předmětů

Prodej promo předmětů z produkce našeho Spolku posluchačů architektury. Přijďte si koupit například blog pro architekta, placku s Vaším architektonickým idolem nebo ikonické tričko "Architekt jako prase".
Místo: Přízemí, u výtahů

kde: Fakulta architektury ČVUT v Praze