Naplánujte si program Pražské muzejní noci! >>>

Vyberte si ze široké škály doprovodných programů, které pro vás instituce zapojené do Pražské muzejní noci připravily. Programy si můžete filtrovat podle typu, kategorie, městské části či času konání akce. Zaškrtněte jedno či více zaškrtávacích políček níže, stiskněte tlačítko vyber a systém vám automaticky zobrazí pouze vámi požadované akce.

Sestavte si chronologicky řazený seznam doprovodných programů, které plánujete o Pražské muzejní noci navštívit. Stačí jen označit přidat muzeum hvězdičku u vámi vybraného doprovodného programu.

Pokud chcete dále pracovat s aktuálně vybraným seznamem doprovodných programů, stiskněte tlačítko uložit uložit / sdílet / tisk. Pro opětovné použití vašeho programu je nutné si kód uložit či poznamenat. Program můžete také sdílet na sociálních sítích, poslat e-mailem či vytisknout.

typ
městská část
čas konání akce

Československé legie v Rusku 1914 - 1920

Projekce filmu Československé legie v Rusku 1914 - 1920 v Slavnostní síni Národního památníku na Vítkově. Film trvá cca 20 minut a poběží vždy od 19.00 h, 19.20 h, 19.40 h, 20.00 h, 20.20 h, 20.40 h.

typ: Filmová projekce

kategorie: Historie | Vojenství

Putování 20. stoletím

Dobrodružná stezka Putování 20. stoletím odhalí tajemná zákoutí i historii Památníku, který je od roku 2009 zpřístupněn veřejnosti jakožto součást Národního muzea.

typ: Dětský program

kategorie: Historie | Kultura

Noční Praha - vyhlídka Národního památníku na Vítkově

Poslední vstup na vyhlídku je v 00.00 hod.

kategorie: Jiné

přidat do Osobního programu

Již 200 let schraňujeme dějiny - Fotografie a dějiny & Varhanní koncert Drahoslava Grice

Ve Slavnostní síni zazní tóny varhan z roku 1938. Nástroj s moderní elektromagnetickou ovládací trakturou vyrobený dle návrhu prof. B. A. Wiedermanna, rozezní Drahoslav Gric. Koncert doprovází speciální projekce fotografií ze sbírek Národního muzea v zrcadle doby.

přidat do Osobního programu

Ve Slavnostní síni zazní tóny varhan z roku 1938. Nástroj s moderní elektromagnetickou ovládací trakturou vyrobený dle návrhu prof. B. A. Wiedermanna, rozezní Drahoslav Gric. Koncert doprovází speciální projekce fotografií ze sbírek Historického muzea Národního muzea v zrcadle doby.

Již 200 let schraňujeme dějiny - eSbírky - Pop-up fotoateliér

V pop-up fotoateliéru si každý bude moci vyzkoušet a profesionálně zdokumentovat předměty nejen z Národního muzea. Akce má návštěvníkům představit práci muzejních dokumentátorů a umožnit jim sdílet jejich pokusy z pop-up ateliéru v rámci jedinečné virtuální výstavy na eSbírkách.

typ: Workshop

kategorie: Historie | Umění | Kultura | Technika a Technologie | Věda