MUZEA 2019

doprovodné akce: Přednáška | Jiné

Hlavní nádraží, v zast. autobusu l. 905 39

přidat do Osobního programuNAŠI STUDENTI

Dílo E. Paličkové je úzce spjato s VOŠ a SUŠ textilních řemesel. Výstava zaměřená na textilní design a jeho propagaci, uspořádaná ke 100. výročí školy, předvádí nejlepší studentská díla vytvořená tradičními řemeslnými technikami a jejich využití v soudobém interiéru a módě.

přidat do Osobního programuUMĚNÍ, KTERÉ MOHOU DĚLAT VŠICHNI

Happening ke 100. výročí školy. Přijďte, vytvoříme společně nezapomenutelné textilní dílo.

kategorie: Umění

přidat do Osobního programuDnešní ŠKOLA – Vyšší odborná a Střední umělecká škola textilních řemesel NÁSTUPCE A POKRAČOVATEL Školského ústavu umělecké výroby

Přednáška představí stoleté dějiny textilního designu prostřednictvím děl profesionálních výtvarníků a studentů školy doprovázené živými sochami

typ: Přednáška

kategorie: Umění

přidat do Osobního programuPROHLÍDKA ATELIÉRŮ ŠKOLY

Učitelé i studenti vás seznámí s jednotlivými školními ateliéry (oděvu, bytového designu, nových médií, textilního designu, konzervování a restaurování textilii a designu módních doplňků), řemeslnými dílnami a vším, co se zde učí.

kontaktní osoba: Petra Czumalova

e-mail: petra.czumalova@textilniskola.cz