MUZEA 2019

doprovodné akce: Komentovaná prohlídka

Hradčanské náměstí, dočasná zastávka na Hradčanském náměstí 4

přidat do Osobního programuSALM MODERN #1: MOŽNOSTI DIALOGU

Výstava spojuje výběr děl ze Schenkung Sammlung Hoffmann ze Staatliche Kunstsammlungen Dresden s vybranými objekty současných českých umělkyň a umělců ze sbírek Národní galerie Praha a ze soukromých sbírek.

přidat do Osobního programuDialog úvodní (Federico Díaz, Pipilotti Rist, Krištof Kintera)

Krátký komentář s historičkou umění Petrou Bidlasovou. Místo setkání: v přízemí u pokladny.

kategorie: Umění

přidat do Osobního programuDialog o tělech (Vídeňští akcionisté, Hans Bellmer, Katarzyna Kozyra)

Krátký komentář s historičkou umění Petrou Bidlasovou. Místo setkání: dole u hlavního schodiště – u Kinterova Démona růstu.

kategorie: Umění

přidat do Osobního programuDialog o místech (Frank Stella, Kimsooja, William Kentridge)

kategorie: Umění

přidat do Osobního programuDialog o soše (Jean Tinguely, Jiří Černický, Isa Genzken, Monica Bonvicini)