MUZEA 2019

Galerie Villa Pellé

adresa: Pelléova 91/10, 160 00 Praha 6

bezbariérový přístup: Částečně přístupný

doprovodné akce: Dětský program | Komentovaná prohlídka | Výtvarná dílna | Debata | Workshop | Jiné

Hradčanská 4842

přidat do Osobního programuVilla Pellé ve zkratce

Dlouhodobě se zaměřuje na prezentaci předních osobností české a světové ilustrace. Je prostorem pro neotřelé osobnosti i netradiční pohledy. Součástí dramaturgie je kreativní zapojení návštěvníků formou interaktivních výstav a jejich programů.

přidat do Osobního programuSTORIES / PŘÍBĚHY Renáta Fučíková

Ilustrátorka Renáta Fučíková formou výběrové retrospektivy míří ke klíčovým postavám českých dějin. Interaktivní instalace vyžaduje pozorného diváka jemuž nabízí možnost pochopit minulost i pomoci k pochopení příběhů a společenských hodnot dneška.

přidat do Osobního programuUmělec v hladovění

Zveme na program s Renátou Fučíkovou připravený speciálně pro návštěvníky Muzejní noci! Během tvůrčí dílny se inspirujeme tvorbou autorky a vytvoříme komiks. Autorka nás provede výstavou a nechá nahlédnout pod pokličkou své tvorby.

organizátor: Galerie Villa Pellé

typ: Dětský program | Komentovaná prohlídka | Výtvarná dílna | Debata | Workshop | Jiné

kategorie: Historie | Umění | Kultura | Literatura

kontaktní osoba: Ondřej Batoušek