MUZEA 2019

adresa: Klimentská 6, 110 00 Praha 1

doprovodné akce: Workshop

Dlouhá třída, v zastávce autobusu l. 207 1

přidat do Osobního programuScénografie loutkového divadla – arch. Ivan Conev (1928-2017)

Expozice zahrnuje projekty a skici jednoho z nejvýznamnějších bulharských scénografů arch. Ivana Coneva z několika jeho tvůrčích období. Vdechl bulharským loutkám neotřelý a moderní vzhled a své vzdělání získal mj. i na pražské DAMU.

přidat do Osobního programuVýroba vlastní loutky – workshop

Prohlédněte si celý proces vzniku loutky a poté si zkuste vlastní loutky vyrobit pod vedením zkušené scénografky a loutkoherečky. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte vlastního Hodináře nebo Pinocchia z předem připravených materiálů.

organizátor: Bulharský kulturní institut

typ: Workshop