MUZEA 2019

bezbariérový přístup: Ne

doprovodné akce: Dětský program | Výtvarná dílna | Workshop | Jiné

Dlouhá třída, v zastávce autobusu l. 207 1

přidat do Osobního programuČeské a zahraniční poštovní známky

Expozice muzea zahrnuje stálou výstavu poštovních známek a historický vývoj korespondence. V saloncích muzea se nachází unikátní nástěnné malby od významného českého malíře J. Navrátila z roku 1847.

přidat do Osobního programuŠest pohlednic

Výstava představuje stejnojmenný projekt fotografky Jolany Havelkové. Unikátní soubor fotografií, koláží, kreseb, maleb, objektů i jiných artefaktů je reakcí či uměleckým vyjádřením více než stovky vystavujících na šestici autorčiných pohlednic.

přidat do Osobního programuOtevřený výtvarný ateliér

V prvním patře muzea bude otevřen tvůrčí i odpočinkový prostor. V ateliéru si děti i dospělí mohou kreslit, stříhat a lepit, navrhovat známky, případně napsat pohlednici nebo se jen na chvilku zastavit a číst si knížku.

typ: Dětský program | Výtvarná dílna | Workshop | Jiné

kategorie: Umění | Kultura

přidat do Osobního programuPohlednice z muzea

Každý návštěvník dostane pohlednici s kresbou Jaroslava Němečka, která se tematicky vztahuje k připravované letní výstavě Čtyřlístek a jeho přátelé. V muzeu je možno zakoupit poštovní známky a pohlednici oraženou speciálním razítkem poslat poštou.

kategorie: Umění | Kultura | Jiné

kontaktní osoba: Denisa Sedláková