Naplánujte si program Pražské muzejní noci! >>>

Vyberte si ze široké škály doprovodných programů, které pro vás instituce zapojené do Pražské muzejní noci připravily. Programy si můžete filtrovat podle typu, kategorie, městské části či času konání akce. Zaškrtněte jedno či více zaškrtávacích políček níže, stiskněte tlačítko vyber a systém vám automaticky zobrazí pouze vámi požadované akce.

Sestavte si chronologicky řazený seznam doprovodných programů, které plánujete o Pražské muzejní noci navštívit. Stačí jen označit přidat muzeum hvězdičku u vámi vybraného doprovodného programu.

Pokud chcete dále pracovat s aktuálně vybraným seznamem doprovodných programů, stiskněte tlačítko uložit uložit / sdílet / tisk. Pro opětovné použití vašeho programu je nutné si kód uložit či poznamenat. Program můžete také sdílet na sociálních sítích, poslat e-mailem či vytisknout.

typ
městská část
čas konání akce

Varhanní koncert

Ve Slavnostní síni zazní tóny původních varhan z roku 1938, nástroje s moderní elektromagnetickou ovládací trakturou, vyrobeného dle návrhu prof. B. A. Wiedermanna. Pásmo varhanních skladeb odehraje přední český, nejen chrámový, varhaník a pedagog Přemysl Kšica.

Tajuplná cesta Památníkem

Návštěvníci všech věkových kategorií se mohou těšit na dobrodružnou stezku Památníkem a odhalit jeho tajemná zákoutí i historii.

typ: Dětský program

kategorie: Historie | Kultura | Jiné

Výtvarná dílna Maxe Švabinského

Navštivte výtvarnou dílnu Maxe Švabinského a vyzkoušejte si tvorbu barevných mozaik.

typ: Dětský program

Prohlídka kůru varhan

Prohlédněte si Slavnostní síň z výšky. Prohlídka kůru varhan a samotného nástroje s výkladem předního českého varhaníka Přemysla Kšicy.

typ: Komentovaná prohlídka | Jiné

kategorie: Umění | Kultura | Jiné

Prohlídka kůru varhan

typ: Komentovaná prohlídka | Jiné

kategorie: Umění | Kultura | Jiné

přidat do Osobního programu

Českoslovenští legionáři prvního a druhého zahraničního odboje

Ukázka výzbroje a výstroje československých legionářů prvního a druhého zahraničního odboje, operačního materiálu československých parašutistů ve Velké Británii a stejnokrojů vojáků od Dukly.

kategorie: Historie | Technika a Technologie | Vojenství

Noční Praha

Vychutnejte si výhled na osvícené panorama hlavního města z nejvyššího bodu Vítkovského vrchu. Poslední vstup na vyhlídku v 00.00 hod.

kategorie: Jiné