Naplánujte si program Pražské muzejní noci! >>>

Vyberte si ze široké škály doprovodných programů, které pro vás instituce zapojené do Pražské muzejní noci připravily. Programy si můžete filtrovat podle typu, kategorie, městské části či času konání akce. Zaškrtněte jedno či více zaškrtávacích políček níže, stiskněte tlačítko vyber a systém vám automaticky zobrazí pouze vámi požadované akce.

Sestavte si chronologicky řazený seznam doprovodných programů, které plánujete o Pražské muzejní noci navštívit. Stačí jen označit přidat muzeum hvězdičku u vámi vybraného doprovodného programu.

Pokud chcete dále pracovat s aktuálně vybraným seznamem doprovodných programů, stiskněte tlačítko uložit uložit / sdílet / tisk. Pro opětovné použití vašeho programu je nutné si kód uložit či poznamenat. Program můžete také sdílet na sociálních sítích, poslat e-mailem či vytisknout.

typ
městská část
čas konání akce

Prohlídky Mapové sbírky

Komentované prohlídky Mapové sbírky každou hodinu od 19:00 do 24:00 (poslední vstup). Pozn.: Kapacita prohlídky omezena na 15 osob. Prohlídka probíhá v ČJ, k dispozici i tištěné průvodní texty v AJ. Na galerii MS není možný bezbariérový přístup.

kde: Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy - Mapová sbírka

typ: Komentovaná prohlídka

kategorie: Přírodověda | Věda

Otevření hodovní síně

Hodovní síň se nachází v 2. patře a v rámci PMN bude otevřena veřejnosti. Ke shlédnutí je zde například dobová mozaika z keramických dlaždic s glazurou, která je složená tak, že při pohledu z výšky opticky navozuje pocit křížení jednotlivých os dvanácti směrů vesmíru.

kde: Památník národního písemnictví - Letohrádek Hvězda

kategorie: Historie | Umění | Kultura | Národopis | Literatura | Architektura

přidat do Osobního programu

Svět očima geografů a demografů (2. patro)

Chcete nahlédnout do práce geografů a demografů a seznámit se s jejich výzkumem? Čeká na vás výstava Svět geografie, doprovodný program a interaktivní aplikace s geografickou nebo populační tématikou.

kde: Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy - Mapová sbírka

typ: Dětský program | Workshop | Jiné