Naplánujte si program Pražské muzejní noci! >>>

Vyberte si ze široké škály doprovodných programů, které pro vás instituce zapojené do Pražské muzejní noci připravily. Programy si můžete filtrovat podle typu, kategorie, městské části či času konání akce. Zaškrtněte jedno či více zaškrtávacích políček níže, stiskněte tlačítko vyber a systém vám automaticky zobrazí pouze vámi požadované akce.

Sestavte si chronologicky řazený seznam doprovodných programů, které plánujete o Pražské muzejní noci navštívit. Stačí jen označit přidat muzeum hvězdičku u vámi vybraného doprovodného programu.

Pokud chcete dále pracovat s aktuálně vybraným seznamem doprovodných programů, stiskněte tlačítko uložit uložit / sdílet / tisk. Pro opětovné použití vašeho programu je nutné si kód uložit či poznamenat. Program můžete také sdílet na sociálních sítích, poslat e-mailem či vytisknout.

typ
městská část
čas konání akce

Knihovna na vodě

Umí knihovníci plavat? A umí plavat Pražská bible? Zbrusu nový dramatický počin knihovnického amatérského divadelního spolku Vý; o velké vodě roku 2002, která dotekla do knihovny i do knih.

Liga zrzavých

Pan Wilson přišel náhle o lukrativní i když podivuhodné zaměstnání. Obrátil se na Sherlocka Holmese, aby mu pomohl zjistit proč.

kde: Muzeum Policie České republiky - Muzeum Policie České republiky

kategorie: Kultura

městská část: Praha 2

Urban Space Epics – preformance

Urban Space Epics je projekt, který založil Darrell Jónsson, básník, programátor a performer v roce 1980. Jeho snahou je propojit experimentální filmovou techniku 20. století s inovativní hudbou a monumentálními pěveckými doprovody, čímž plánuje docílit vytvoření tzv. živého, technicky prostupného kina.

kde: MeetFactory

typ: Divadelní představení | Filmová projekce | Jiné

kategorie: Umění | Jiné

městská část: Praha 5

Justin Svoboda: Neznámé pohádky i pro dospělé

Stejně jako v každé knihovně, i v té naší se skrývá mnoho příběhů. Dnes večer si některé z nich můžete nechat vyprávět v podání herce a vypravěče Justina Svobody
Knihovna, 20:30-23:00, každých 20 minut nový příběh
1. patro

kde: Goethe-Institut

typ: Divadelní představení | Přednáška | Jiné

kategorie: Kultura | Literatura | Jiné

Divadlo dětí Praha

Pohádka pro děti - začátek představení ve 21:00 a 23:00

kde: Národní zemědělské muzeum

městská část: Praha 7

Liga zrzavých

kde: Muzeum Policie České republiky - Muzeum Policie České republiky

kategorie: Kultura

městská část: Praha 2

Keltové a Římani vyprávějí

Série krátkých přednášek zaměřených na keltskou kulturu a kontakt s antickým světem. Povídání bude doplněno o praktické ukázky, včetně módní přehlídky! Začínáme ve 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 a 00.00.
20.00 - Jak si Keltové vydělali na živobytí (Zdeněk Beneš)
21.00 - Pravěká kuchyně, aneb co bylo u Keltů ve spíži? (Viktoria Čisťakova)
22.00 - Módní přehlídka: Římská elegance versus "barbarská" praktičnost (Viktoria Čisťakova)
23.00 - Římská armáda dobývá svět (Pavel Titz)
00.00 - S Římany v soukromí (Pavel Titz)

kde: Národní muzeum - Nová budova Národního muzea

typ: Komentovaná prohlídka | Divadelní představení | Jiné

kategorie: Historie | Umění | Kultura | Technika a Technologie | Vojenství | Móda | Jiné

přidat do Osobního programu

Seznamte se s Kelty a Římany tváří v tvář!

Na stanovištích se budete moci potkat se zručnými Kelty i vznešenými Římany. Předvedou vám ražbu mincí, výrobu textilu, hru na repliku dobového hudebního nástroje, budou připraveny ukázky laténských výrobků i tehdejších plodin. Nebudou chybět ani římští legionáři s ukázkou svého válečného umění.

kde: Národní muzeum - Nová budova Národního muzea

typ: Dětský program | Divadelní představení | Workshop

kategorie: Historie | Umění | Kultura | Technika a Technologie | Vojenství | Móda | Jídlo | Jiné