Naplánujte si program Pražské muzejní noci! >>>

Vyberte si ze široké škály doprovodných programů, které pro vás instituce zapojené do Pražské muzejní noci připravily. Programy si můžete filtrovat podle typu, kategorie, městské části či času konání akce. Zaškrtněte jedno či více zaškrtávacích políček níže, stiskněte tlačítko vyber a systém vám automaticky zobrazí pouze vámi požadované akce.

Sestavte si chronologicky řazený seznam doprovodných programů, které plánujete o Pražské muzejní noci navštívit. Stačí jen označit přidat muzeum hvězdičku u vámi vybraného doprovodného programu.

Pokud chcete dále pracovat s aktuálně vybraným seznamem doprovodných programů, stiskněte tlačítko uložit uložit / sdílet / tisk. Pro opětovné použití vašeho programu je nutné si kód uložit či poznamenat. Program můžete také sdílet na sociálních sítích, poslat e-mailem či vytisknout.

typ
městská část
čas konání akce

přidat do Osobního programu

Německá akademická výměnná služba: Scrabble, studia, stipendia

Chcete se dostat na vysokou školu v Německu? Poradíme Vám, co všechno k tomu potřebujete a jaké podmínky musíte splnit. Kromě nočního povídání Vás čeká zábavná hra!
Kancelář IC DAAD Praha
1. patro

kde: Goethe-Institut

typ: Debata | Jiné

kategorie: Kultura | Jiné

městská část: Praha 1

Prezentace výzkumného projektu Laterna magika

V rámci 40-ti minutového pásma zhlédnete dosud veřejně neprezentovaný digitalizovaný audiovizuální materiál z počátků divadelní scény i video záznam z experimentálního snímání pohybu, v němž starší kusy Laterny magiky pro výzkumníky tančí současný baletní soubor divadla.
(www.laterna-research.cz)

kde: Ponrepo – kino Národního filmového archivu

typ: Přednáška | Debata

kategorie: Historie | Umění | Kultura | Technika a Technologie

městská část: Praha 1

Umělec v hladovění

Zveme na program s Renátou Fučíkovou připravený speciálně pro návštěvníky Muzejní noci! Během tvůrčí dílny se inspirujeme tvorbou autorky a vytvoříme komiks. Autorka nás provede výstavou a nechá nahlédnout pod pokličkou své tvorby.

kde: Galerie Villa Pellé

typ: Dětský program | Komentovaná prohlídka | Výtvarná dílna | Debata | Workshop | Jiné

kategorie: Historie | Umění | Kultura | Literatura

městská část: Praha