Muzeum, které vás překvapí

Lze zakoupit občerstvení

Jestli si něco v rámci Pražské muzejní noci rozhodně nenechat ujít, je to návštěva zrekonstruované hlavní budovy Muzea Prahy. Důvod? Teď, nebo až na podzim. S půlnocí se totiž jeho brány opět na několik měsíců uzavřou. Důvod č. 2? Jako jedni z prvních uvidíte, jak bude vypadat nová high-tech multimediální expozice historické Prahy, a to včetně nově zrestaurovaného Langweilova modelu. Že jste o něm ještě neslyšeli? Nejvyšší čas to napravit. Tohle z papíru ručně vyrobené umělecké dílo je totiž světovým unikátem. A aby těch dojmů nebylo málo, rozhodli jsme se letošní ročník spojit s ještě jednou významnou událostí. Muzeum Prahy čekají velké změny a právě během této noci odhalíme nový vizuální styl, který podtrhne naše další směřování směrem do moderního muzejnictví. Víc už neprozradíme. Přijďte se přesvědčit sami, že i muzeum může překvapit.

Muzeum Prahy

Adresa: Na Poříčí 1554/52, Praha 8

Instituce: Muzeum Prahy

Jejda,
vybraným kritériím neodpovídá žádná akce.